האם כדאי להזמין כרטיסי טיסה הלוך ושוב או בכיוון אחד למטוס חול?

האם כדאי להזמין כרטיסי טיסה הלוך ושוב או

לכולנו היו ימים שבהם אנחנו מחפשים עסקאות טיסות למקום החופשה החלומות שלנו, ואנחנו צריכים להחליט אם להזמין כרטיסים לכיוון אחד או הלוך ושוב. אם אינך בטוח מהי האפשרות הטובה יותר, זה יכול להיות קצת מכריע עם כל הדעות השונות שיש בחוץ. אבל האמת היא שהכל תלוי בצרכי הנסיעה שלך.

דילים לחול

לדוגמה, אם אתם מחפשים טיסה מסן פרנסיסקו למיאמי, תוכלו להשתמש ב-Google Flights כדי לחפש את התעריפים הזולים ביותר בטיסות לכיוון אחד וגם בטיסות הלוך ושוב. זה ייתן לך יותר גמישות בבחירת התאריכים שלך ויכול לחסוך לך הרבה כסף בטווח הארוך. ברוב המקרים הזמנת כרטיס הלוך ושוב זולה יותר מקניית שתי טיסות בכיוון אחד. עם זאת, זה לא תמיד המקרה וכדאי לשקול היטב את האפשרויות שלך. במקרים מסוימים, ייתכן שתוכל למצוא כמה מבצעים מצוינים על כרטיסים לכיוון אחד אם אתה גמיש בתאריכים שלך ומוכן לעשות קצת מחקר.

יתרה מכך, עליך לשקול את העמלות הקשורות לטיסה שלך. חברות תעופה מסוימות גובות יותר עבור טיסות בכיוון אחד, במיוחד אם אתה טס בינלאומי. אם אתם מזמינים עם נקודות או מיילים, המחיר של טיסת פרס בכיוון אחד יכול לרוב להיות יותר ממחצית המחיר של טיסת פרס הלוך ושוב.

האם כדאי להזמין כרטיסי טיסה הלוך ושוב או בכיוון אחד למטוס חול?

אם אתם מתכננים טיול לקיץ, אולי עדיף להזמין טיסות בכיוון אחד במקום הלוך ושוב מכיוון שחברות תעופה רבות מציעות יותר אפשרויות טיסה בזמנים אלו. בנוסף, אתה יכול לנצל את התעריפים הנמוכים יותר עבור כרטיסים לכיוון אחד בשעות שפל, כמו בימי שלישי או רביעי. כמו כן, תרצה לפקוח עין על כל שינוי בתמחור עונתי או בחגים. המחירים נוטים לעלות במהלך חגים ותקופות נסיעות שיא, לכן חשוב להיות גמישים בחיפוש אחר טיסות.

לבסוף, אם אתם נוסעים ליעד שמציע מגוון דברים לעשות, אולי זה שווה את ההוצאה הנוספת של קניית כרטיס הלוך ושוב. לאחר מכן תוכל להקדיש יום או משהו כדי לחקור את האזור לפני שתחזור לשדה התעופה לטיסה הבאה שלך.

Thrifty Premium Traveler מחפש כל הזמן תעריפים זולים משדה התעופה המוצא שלך לשדה התעופה Sand Point. אנו נשלח לך את עסקאות הטיסה הטובות ביותר שמצאנו, כמו גם טיפים להגיע לשם. בניגוד לאתרים אחרים, אנחנו לא מחפשים רק עסקאות טיסות אמריקאיות ודלתא. אנחנו גם מחפשים מציאות בחברות תעופה אחרות, כולל חברות לואו קוסט. המשמעות היא שנוכל להראות לך כמה מהעסקאות הזולות ביותר לכיוון אחד ולחזור עבור Sand Point. אתה יכול גם להירשם לחשבון בחינם איתנו כדי לקבל גישה לעסקאות טיסות בלעדיות לחברים בלבד. תקבל גם השראה לנסיעות, עצות מומחים ומבצעי חברות התעופה העדכניים ביותר לתיבת הדואר הנכנס שלך מדי שבוע.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *